ankara dekorasyon

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
Ankara  dekorasyon
SON HABERLER

22:14 en güzel mutfak tasarımları ankara dekorasyon

21:30 Yazlık ev dekorasyonu ankara dekorasyon

21:24 En iyi ve şık dekorasyon ürünleri ankara dekorasyon

20:58 Muhteşem bir ev için bütçe dostu dekorasyon fikirleri 2019 ankara dekorasyon

14:01 En iyi yatak odası dekorasyonları, ankara dekorasyon

16:42 En iyi Oturma Grubu Tasarımı, en iyi dekorasyon

23:24 en Güzel Mutfak Tasarımları ankara dekorasyon

23:16 en iyi Veranda Dekorasyon Fikirleri ankara dekorasyon

22:06 11 yeşil salon dekorasyonu ankara dekorasyon

23:39 Yaşam alanın yerleşimi nasıl olmalı?

23:09 En iyi duvar dekorasyonu fikirleri ankara dekorasyon

23:00 en iyi dekorasyon fikirleri ankara dekorasyon

19:00 2019 Ev Dekorasyonu Fikirleri ankara dekorasyon

00:21 3 Boyutlu mutfak zeminleri, ankara dekorasyon

18:44 3 Boyutlu yatak odası örnekleri, 3 boyutlu zeminler ve fiyatları

02:22 En iyi mutfak Dekorasyonları, ankara dekorasyon

00:45 En Ucuz En Harika Dekorasyon Fikirleri

23:37 ankara dekorasyon en iyi Ev Dekorasyonu Fikirleri ve Önerileri

23:17 En Güzel Ahşap Dekorasyon ankara dekorasyon

19:54 ankara dekorasyon

23:03 En güzel jakuzi dekorasyonları

21:47 En şık iç dekorasyon tasarımları ankarada dekorasyon firması

00:26 Mutfağınızı Yeşillendirin mutfak için en iyi dekorasyon

00:18 Dünyanın En İlginç Ev Tasarım Örnekleri en iyi dekorasyon ankara

15:46 Farklı teraslar için muhteşem dekorasyonlar ankarada dekorasyon

23:38 ankarada en iyi dekorasyon yapan firma hangisidir

00:10 Mutfağınız için pratik ve parlak fikirler, en iyi dekorasyon firması hangisidir

23:59 Harika yatak odaları için birbirinden güzel dekorasyon fikirleri, en iyi dekorasyon fikirleri

23:37 En iyi Organik dekorasyon fikirleri, ankarada en iyi dekorasyon firması hangisidir

21:50 En iyi tadilat örnekleri, ankarada en iyi tadilat firması hangisidir

21:35 En güzel ev dekorasyonları, ankarada en iyi dekorasyon firması hangisi

18:11 Giriş Dekorasyonu Örnekleri ile Antre Dekorasyonu, Ankarada en iyi dekorasyon firması

17:07 Dünyanın 20 En Güzel Ev Dekorasyonu, ankarada en iyi dekorasyon firması hangisidir

12:28 Dünyanın en şık iç mimari tasarımları, ankarada en iyi dekorasyon firması hangisidir

22:20 Balkonlarda Keyifli Zaman Geçirmenizi Sağlayacak Oturma Alanları ankarada en iyi dekorasyon firması hangisi

23:23 En Romantik Dekorasyon Fikirleri ve Genel Özellikleri, ankarada en iyi tadilat dekorasyon

23:15 Dekorasyon Nedir? Önemi ve Anlamı, ankarada dekorasyon

00:24 ankarada en iyi dekorasyon firması hangisidir

22:54 Alçıpan Asma Tavan Fiyatları ve Uygulamaları, ankarada en iyi tadilat en iyi dekorasyon

21:36 2018 Yılının Trendi 50 Adet Ev Dekorasyonu Fikirleri ve Önerileri, ankarada en iyi dekorasyon

21:19 Vintage Ev Dekorasyon Uygulamalarının En Güzel 30 Örneği, ankarada en iyi dekorasyon firması

23:46 En Popüler  Dekorasyon Renkleri, en iyi dekorasyon

23:35 Romantik Dekorasyon Fikirleri ve Genel Özellikleri en iyi dekorasyon

01:05 Harika Niş Dekorasyon Fikirleri ve Niş Modelleri, ankarada dekorasyon firması

00:27 Geleceğin Banyo Tasarımları, ankarada dekorasyon firması

12:11 En güzel ev dekorasyonu resimleri en iyi dekorasyon firması hangisi, en iyi tadilat dekorasyon firması hangisi, en iyi dekorasyon, ankara da en iyi dekorasyon firması hangisi, en iyi tadilat firması hangisi, en iyi iç mimarlık firması hangisi, ankara da dekorasyon

23:11 Sık Yapılan 10 Dekorasyon Hatası ve Çözüm Önerileri en iyi dekorasyon, en iyi tadilat firması, en iyi dekorasyon firması, ankarada en iyi tadilat firması, en iyi dekorasyon, en iyi tadilat yapan firma ankara, ankara tadilat dekorasyon, istanbulda tadilat

13:32 Koridor Dekorasyon Fikirleri ankarada en iyi tadilat dekorasyon

2019 Ev Dekorasyonu Fikirleri ankara dekorasyon

2019 Ev Dekorasyonu Fikirleri ankara dekorasyon
Reklam
ahşap ayaklı mermer orta sehpa

Yaşam alanlarımızda her zaman sevdiğimiz parçaların yer almasını isteriz. Ancak bu durumu trend olan dekorasyon fikirleri ile bağdaştırmak ve her zaman modayı takip eden bir çizgiye sahip olmak pek çok insan için önemlidir. Bugün sevdiğiniz ve beğendiğiniz parçalar birkaç yıl sonra sizi rahatsız edebilir. Elbette her yeni sezonda yaşam alanlarının tamamını detaylı bir şekilde değiştirmek mümkün değildir. Ufak tefek detaylarla oynayarak ya da sezonun en trend değişimlerine uyum sağlayarak siz de alanlarınızda yenilikçi ve güzel bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

antrasit renkte modern koltuk ve c sehpa

Renk Seçiminden Başlayan Değişim

Bej, kırık beyaz, şampanya rengi ev dekorasyonu fikirleri için önerilen en zamansız renklerdir. Bu renkleri uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak bir süre sonra bu renklerden sıkılmanız oldukça muhtemelen. Özellikle sürekli değişen dekorasyon trendlerini göz önünde bulundurduğumuz zaman duvarlarınızda kullandığınız renklere yapacağınız bir dokunuş ile yaşam alanını tamamen değiştirmenizin mümkün olduğunu düşünürsek ev dekorasyonu fikirleri arasında renk değişiminin bir süre sonra gereklilik olduğunu görebilirsiniz. 2018 yılında zamansız renkleri bir kenara bırakmak isteyenler için gri tonları ön plana çıkıyor. Soğuk, nötr ya da sıcak gri tonlarının yanı sıra siyaha yaklaşan tonları da kullanmak mümkün.

renkli mutfak dolabi

Dolaplarınıza Enerji Kazandırın

Ev dekorasyonu fikirleri için önerilere baktığınız zaman oldukça ilginç bir fikir ile karşılaşabilirsiniz. Çok renkli mutfak dolapları! Mutfak dekorasyonunda alışkın olduğumuz tek renk kullanımı yavaş yavaş rafa kalkarken bu trendin bir süre daha devam edeceğini söylemek mümkün. Mutfaklarda daha enerjik bir görünüm yaratmak ve tek düzeliği ortadan kaldırmak için tercih edebileceğiniz bu fikir size uyumlu ya da kontrast renkleri dolaplarda kullanma şansı sunuyor. Eskitilmiş beyaz renkli üst dolaplar ve koyu mavi tonunda alt dolaplar pekala bir arada kullanılabilir. Daha klasik bir görünüm için üst dolaplarınızda farklı renklere yer verirken alt dolaplarınızda alışılmış ahşap tonlarını kullanabilirsiniz.

Desenlerin Açısı

Dekorasyon trendleri değişirken en büyük değişim renklerde ve desenlerde olur. Bunun temel nedeni bu iki unsurun belirli bir tarzı yansıtma konusundaki başarısıdır. 2018 yılınının trendlerini yansıtan ev dekorasyonu fikirleri arasında dikkat çeken desen seçimi geometrik şekiller oluyor. Yastık, minder, halı, perde gibi parçalarda kullanabileceğiniz geometrik desenleri dilerseniz rahatlıkla duvarlarınızın bir kısmında da kullanarak enerjik bir görünüm elde edebilirsiniz. Zamansız renklere sahip bir alanda yeni sezon trendi olan geometrik desenleri kullanmak isterseniz duvarın ufak bir kısmında kromatik renk vurgusunun öne çıktığı geometrik desenli bir duvar kağıdı kullanabilirsiniz.

uzakdoğu figürlü fener

Enerjisi Yüksek Detaylar

2018 yılı ev dekorasyonu fikirleri arasında yükselen bir akım da yaşam alanlarında her zaman enerjisi yüksek detayların kullanılması oluyor. Bu noktada çok ufak değişiklikler yaparak yeni sezona rahatlıkla ayak uydurabilirsiniz. Püskül, saçak gibi enerjik detayların ön plana çıktığı aksesuarlar ile yaşam alanlarınızda ufak bir dokunuşun büyük etkisini keşfedebilirsiniz.

ahşap ayaklı mermer orta sehpa

Doğanın Etkisi

Dekorasyon trendlerinin her yıl içerisinde değiştiğini söylemek mümkün olsa da ana akım fikirlerin belirli bir döneme yayıldığını ve rahatlıkla uzun yıllar kullanılabileceğini de unutmamak gerekir. Birkaç yıldır yükselişte olan ve bir süre daha etkisini devam ettirecek doğa etkisi ile ev dekorasyonu fikirleri yenileniyor. Doğadan gelen materyallerin çok sık tercih edilmeye başlanması ile siz de bu akıma kolayca ayak uydurabilirsiniz. Mermer, ağaç, cam ve metal kullanımının artışı ile birlikte yaşam alanlarında bu malzemelerin ön planda olduğu parçalara yer vermek hem yeni nesil trendlere uygun bir dekorasyona sahip olmanızı hem de uzun yıllar boyunca severek kullanacağınız bir parçaya sahip olmanızı sağlar.

sarı renkli duvar ve sarı bisiklet

Tavanlar Renkleniyor

Evinizin dekorasyonunda büyük değişimler yapmayı sevmiyor ama yeniliklerden uzak kalma fikrine de sıcak bakmıyor olabilirsiniz. Bu düşünceye sahip pek çok insan duvarları için zamansız renkleri tercih eder. Bu renklerin tercihi de uzun yıllar boyunca trendler nasıl şekillenirse şekillensin ayak uydurmayı kolaylaştırır. Ev dekorasyon fikirleri arasında dikkat çeken uygulamalardan birisi renkli tavanlar. Kırık beyaz ya da şampanya rengi gibi zamansız renklerin kullanıldığı alanlarda geometrik desenlere sahip duvar kağıtlarının tavanlarda uygulanması oldukça yeni ve etkileyici bir fikir.

siyah ve beyaz renklerde döüşenmiş minimalist yatak odası

Minimalizm

Minimalist dekorasyon uzun yıllardır oldukça popüler olsa da 2018 yılında bu trendi  en çok yatak odalarında etkili görüyoruz. Eskiden yatak odalarında televizyona yer vermek; bu alanı aynı zamanda çalışma odası olarak kullanmak gibi alışkanlıklar varken günümüzde kaliteli uykunun önemi her geçen gün arttığı için yatak odası dekorasyonu da değişiyor. Minimal çizgilerin sıkça kullanıldığı yatak odalarındaki tek amaç kişiyi hızlı bir şekilde uykuya hazırlamak ve kaliteli bir uyku ortamı oluşturmak. Amaç bu şekilde değişime uğrayınca ev dekorasyon fikirleri de değişiyor. Daha az eşya kullanımı, nötr renkler ve sadece uyku konforuna odaklanan eşyalar ile yatak odası dekorasyonunu kolayca değiştirebilirsiniz.

vintage mutfak dolabı

Eskiye Bir Bakış Atın

Yıl 2018 olsa da dekorasyon trendlerinde ufak bir eskiye dönüş hissi yakalamak mümkün. Vintage ya da retro tarzı sevenler için oldukça etkileyici bir dekorasyon trendi olan eskiye dönüş bu tarza yakın olmayanların da aslında rahatlıkla kullanabileceği detaylar ile şekilleniyor. Eski dönüş denildiği zaman devasa perdeler, büyük mobilyalar ve oymalı ahşaplar akla gelse de bu dönüşü daha minimal düzeyde yapmak mümkün. Eskitilmiş ahşap orta sehpa, bakır aydınlatmalar ya da pirinç banyo aksamları detaylardan gelen güzelliği dekorasyonunuza yansıtacak ev dekorasyon fikirleri arasında yer alıyor.

kitaplık raflı köşe koltuk takımı

İşlevsel Çözümler

Mobilya tasarımlarında ön plana çıkan işlevselliği bir dekorasyon trendi olarak algılamayabilirsiniz. Günümüzde ev dekorasyon fikirleri hem göze hem de ihtiyaca hitap edecek şekilde oluşuyor. Bu durumun temel sebebi dünyanın genel olarak yaşam şeklinin değişmesi, evlerin küçülmesi, tek başına yaşamayı seçen insanların sayısının artması gibi durumların her geçen gün artması. Yaşam şekli ve alışkanlıkları değişirken işlevsel mobilyalar da ön plana çıkıyor. Aynı anda kanepe, kitaplık ve yatak olarak kullanabileceğiniz bir parça size büyük bir rahatlık sunarken aynı zamanda 2018 yılının dekorasyon trendleriyle de hoş bir uyum yakalamanızı sağlıyor.

lacivert ve taş rengi kadife koltuk

Kadifenin Yumuşaklığı ve İhtişamı ile Yeniden Karşılaşın

Kadife uzun yıllar boyunca ev dekorasyonunda çok sık tercih edilen kumaşlardan birisi olmuştur. Kadifenin kullanıldığı parçalar pek çok insanda hantal ve gösterişli ön yargısının oluşmasına neden olsa da yeni dekorasyon trendlerinde öne çıkan kadifenin kullanım şeklini kolayca benimseyebilirsiniz. Modern tasarımları ön plana çıkaracak bir detay olarak tercih edilen kadife kumaşların renk seçimleri de ön yargınızı değiştirecek şekilde yapılıyor. Eskiden kadife denildiği zaman siyah, gece mavisi ya da şarap kırmızısı gibi ağır tonlar akla gelirken günümüzde mint yeşili, deniz mavisi ve uçuk pembe gibi kullanılarak bu parçalarda modern bir görünüm elde ediliyor.

metal modenr duvar aydınlatması

Metalik Detaylar

Ev dekorasyonu fikirleri için ufak bir araştırma yaptığınız zaman yeni sezonda metal aksesuarların çok fazla ön plana çıktığını görebilirsiniz. Aydınlatma aksesuarlarında, dekoratif duvar ürünlerinde ya da mobilyalarda ön plana çıkan metal detayların yanı sıra mat metalik renklerin de 2018 yılında dekorasyon trendlerinde ön plana çıktığını söylemek mümkün.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!